Ruszyły szczepienia na Sokole

Szczepienia

Dziś rozpoczęły się szczepienia przeciw Covid-19 w Punkcie Szczepień Masowych, jaki uruchomiono w budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Pilźnie. Szczepionkę przyjęło ponad 100 osób. Aktualnie do dyspozycji są szczepionki Pfizera, natomiast w przyszłym tygodniu prawdopodobnie do punktu trafią również szczepionki Johnson & Johnson.

- Zainteresowanie jest spore, aczkolwiek oferujemy możliwość szczepienia właściwie z dnia na dzień po dokonaniu rejestracji. Wolne terminy są dostępne dla mieszkańców miasta i gminy Pilzno, ale i dla wszystkich zainteresowanych osób, także z innych miejscowości - mówi dr n. med. Paweł Nalepa z Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pod Jesionem”.

Rejestracja na szczepienia możliwa jest na 3 sposoby:

• poprzez osobiste uzgodnienie terminu szczepienia w punkcie szczepień mieszczącego się "na SOKOLE" w godzinach jego pracy
  • telefonicznie pod numerem telefonu 729 835 764
  • poprzez infolinię lub stronę internetową "szczepimy się"

Do rejestracji potrzebne jest podanie numeru PESEL i numeru telefonu,  najlepiej komórkowego.