Uczniowie ze Słotowej grają i zwyciężają

PSP Słotowa

Podopieczni Publicznej Szkoły Podstawowej w Słotowej pięknie promują naszą gminę osiągając sukcesy sportowe na szczeblach wojewódzkich i powiatowych. Zespół dziewcząt w składzie: Katarzyna Kozioł, Anna Sanok, Patrycja Papiernik zajął 3. miejsce w 1/4 zawodów  wojewódzkich w tenisie stołowym. W turnieju na tym samym szczeblu jeszcze lepiej wypadli chłopcy ze Słotowej. Drużyna w składzie: Olivier Łętek, Dominik Dubas, Piotr Soprych zdobyła 2. lokatę i awansowała dalej.

Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Uczniowie ze Słotowej zwyciężyli w powiatowym turnieju siatkówki, wygrywając wszystkie spotkania (z SP 10 Dębica 2:0, 2:0 z Brzostkiem, z Różą 2:0 i z Paszczyną 2:1).

Szkołę w Słotowej reprezentowali: Olivier Łętek, Dominik Dubas, Tomasz Nowak, Adam Papiernik, Szymon Tomasz Papiernik, Piotr Soprych, Wiktor Papiernik, Adrian Jałowiec. Nauczyciel: Małgorzata Łętek.