Łęki Dolne i Słotowa z pucharami

siatkówka Łęki Dolne

W hali sportowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Łękach Dolnych odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt. W zawodach chłopców udział wzięły drużyny z sześciu szkół: SP Łęki Górne, SP Dobrków, SP Lipiny, SP Machowa, SP Strzegocice, SP Łęki Dolne. W wyniku rozegranych meczów drużyny uplasowały się na następujących miejscach: 1. miejsce – SP Łęki Dolne, 2. miejsce – SP Strzegocice, 3. miejsce – SP Machowa, 4. miejsce - SP Dobrków.

W zawodach dziewcząt rywalizowały drużyny z następujących szkół: SP Lipiny, SP Słotowa, SP Łęki Dolne. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, zespoły uplasowały się na następujących miejscach: 1. miejsce – SP Słotowa, 2. miejsce – SP Łęki Dolne, 3. miejsce – SP Lipiny.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy oraz nagrody.
Zwycięskie drużyny wezmą udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej w Pustkowie Osiedlu.