Informacja dla hodowców psów, kotów i fretek

Wielka Brytania

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy zwraca się prośbą o kontakt ze strony hodowców psów, kotów i fretek z terenu powiatu dębickiego, planujących w przyszłości wysyłki zwierząt towarzyszących do Wielkiej Brytanii. Podmioty te będą musiały zostać wpisane na listę, która zostanie udostępniona brytyjskim służbom weterynaryjnym. Tylko podmioty znajdujące się na ww. liście będą mogły komercyjnie wysyłać zwierzęta towarzyszące na terytorium Wielkiej Brytanii.

Z uwagi na termin zamknięcia list - 22 sierpnia 2022 r. zainteresowani hodowcy powinni zgłaszać się jak najszybciej do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Dębicy.

Powiatowy Inspektorat Weterynarii 39-200 Dębica, ul. Kosynierów Racławickich 16 tel. 14 681-82-42 fax 14 682-86-42 wewn. 40