Z końcem lipca rozpocznie się remont wewnątrz budynku Szkoły Podstawowej w Zwierniku. Wcześniej obiekt poddano termomodernizacji. W sumie na remont szkoły z budżetu gminy przeznaczono około 500 tys. zł.
W ramach prac prowadzonych wewnątrz budynku zaplanowano wymianę oświetlenia, odnowienie ścian, które zostaną najpierw wyszpachlowane, a następnie pomalowane. W toaletach ułożone zostaną płytki, a zniszczone już mocno parkiety będą cyklinowane.
Z końcem lipca rozpocznie się remont wewnątrz budynku Szkoły Podstawowej w Zwierniku. Wcześniej obiekt poddano termomodernizacji. W sumie na remont szkoły z budżetu gminy przeznaczono około 500 tys. zł.
W ramach prac prowadzonych wewnątrz budynku zaplanowano wymianę oświetlenia, odnowienie ścian, które zostaną najpierw wyszpachlowane, a następnie pomalowane. W toaletach ułożone zostaną płytki, a zniszczone już mocno parkiety będą cyklinowane.
Roboty prowadzone mają być w ten sposób, by z końcem wakacji obiekt był już gotowy na przyjęcie uczniów powracających z wakacji. Wskutek remontu, którego koszt wyniesie 100 tys. zł, będą oni mieli znacznie lepsze niż dotąd warunki do nauki.
Przypomnijmy, że jeszcze przed wakacjami obiekt poddano termomodernizacji. Na prace z tym związane wydano blisko 400 tys. zł.