Blisko 300 tysięcy złotych kosztować będzie remont budynku szkoły w Łękach Górnych. Do końca wakacji obiekt zostanie poddany termomodernizacji, a wnętrze zostanie odnowione.
Prace rozpoczęły się w trakcie roku szkolnego, a ich zakończenie planowane jest jeszcze w wakacje. W efekcie budynek zyska nową, bardziej energooszczędną elewację, a wnętrza zostaną odnowione. W ramach prac remontowych zostanie także zamontowane nowe oświetlenie, częściowo zostaną wymienione także meble.
Blisko 300 tysięcy złotych kosztować będzie remont budynku szkoły w Łękach Górnych. Do końca wakacji obiekt zostanie poddany termomodernizacji, a wnętrze zostanie odnowione.
Prace rozpoczęły się w trakcie roku szkolnego, a ich zakończenie planowane jest jeszcze w wakacje. W efekcie budynek zyska nową, bardziej energooszczędną elewację, a wnętrza zostaną odnowione. W ramach prac remontowych zostanie także zamontowane nowe oświetlenie, częściowo zostaną wymienione także meble.
W Łękach Górnych będzie to już kolejny remont obiektu użyteczności publicznej w ciągu ostatnich miesięcy. Wcześniej w związku z 80-leciem OSP Łęki Górne, samorząd wyłożył 35 tys. zł na remont remizy.