Podsumowanie projektu ,,Działaj lokalnie''

Logo Programu „Działaj Lokalnie”

,,Razem możemy więcej'' to finałowy piknik integracyjny, podsumowujący projekt ekologiczny ,, JESTEM EKO -JESTEM WIELKI!'' w ramach programu,,Działaj lokalnie''. Poprzez cykliczne spotkania KGE Strzegocice zachęcało do wspólnego, bezpiecznego i pożytecznego spędzania wolnego czasu na łonie natury.

Tylko dietetyczne i pyszne potrawy królowały na eko-stole pod hasłem ,,Nasza dieta może uratować świat''.

Podczas kolejnego pikniku rozdano nagrody zwycięzcom konkursu fotograficznego ,,Z przyrodą za pan brat''. Dzieci korzystały z licznych atrakcji i animacji. Sobotnie spotkanie połączyło Wszystkich w akcji charytatywnej na rzecz chorej Elizki ze Strzegocic podczas loterii fantowej, zakupu ciast, bigosu i kiełbasek. Pozdrawienia dla Wszystkich dziękując za obecność i Wielkie Serce! Do siego projektu!