OSP Bielowy z nowym samochodem

OSP Bielowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Bielowach oraz lokalna społeczność uczcili wprowadzenie nowego pojazdu do strażnicy. Ze środków z gminnego budżetu dokonano zakupu samochodu gaśniczego GBA 3/16 Renault Premium.

- Zapewniamy, że przydzielony samochód podnoszący sprawność operacyjną naszej jednostki, będzie dobrze służył społeczeństwu wsi Bielowy oraz gminy Pilzno - podkreślają członkowie zarządu oraz druhowie OSP Bielowy, dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji zakupu.

Strażacy zorganizowali uroczystość powitalną, w którą zaangażowały się także panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, a także mieszkańcy. - Nowy samochód jest przede wszystkim własnością mieszkańców i ma służyć każdemu potrzebującemu pomocy - dodają druhowie.
 

Fot. OSP Bielowy

Zdjęcia